O firmie

 Email

Sielanka należy do grupy firm specjalizujących się w budowie domów z bali. W początkowych założeniach firmy najważniejsze było zebranie specjalistów, którzy będą chcieli realizować ideę budowania zdrowych i pięknych domów. Ludzi których celem będzie podważenie obiegowej teorii, że drewniany dom jest mniej wytrzymały na działanie czasu i czynników atmosferycznych niż dom budowany inna technologią.

Udało nam się zebrać grupę zapaleńców, dla których budownictwo drewniane jest prawdziwą pasją. Wiele osób współpracujących z grupą Sielanka to ludzie pracujący w branży od 15, 18 i 30 lat. Wieloletnie doświadczenie i otwartość na nowe nurty pozwoliło stworzyć grupę, która potrafi połączyć tradycję i nowoczesność. Dziś dzięki głębokiej znajomości tematu, używaniu nowoczesnej technologii i wysoce profesjonalnego sprzętu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Największą siłą Sielanki, która przekłada się na dużą ilość realizacji jest właśnie technologia a dokładniej suszenie i heblowanie drewna oraz łączenie bali „na dwa obce pióra”. Zastosowanie takich rozwiązań redukuje pracę domu (osiadanie) do minimum oraz zapewnia maksymalną szczelność ścian i narożników na wiele pokoleń.

W związku z nasilającym się zapotrzebowaniem na budownictwo drewniane Grupa Sielanka postanowiła wypełnić tę lukę na polskim i europejskim rynku.

Nasze realizacje tworzone są w Polsce, ale również poza granicami kraju. Aktualnie dysponujemy kilkoma ekipami, które mogą realizować projekty w różnych miejscach jednocześnie. Wszystkie te projekty zawsze nadzoruje kierownictwo grupy. Domy Sielanka to prawdziwie solidna marka.

 

Prezes firmy                      .

Zbigniew Nowak                    

 

LAUR EKSPERTA

Zobacz Artykuł

OD MINISTRA

wyroznienie_mini

PISZĄ O NAS

Pisz_o_nas_2_compress

Kontakt Sielanka

Telefony:

+48 502 071 379
+48 (71) 725 34 22


Konsultant
konsultant@sielanka.eu

Biuro
biuro@sielanka.eu

Dział Projektów
projekty@sielanka.eu

Dział Techniczny
technolog@sielanka.eu

Dział Marketingu
marketing@sielanka.eu

Sielanka
ul. Spokojna 21
55-002 Dobrzykowice
koło Wrocławia