domy z bali - sielanka.eu

 • DOMY Z CHARAKTEREM
  DOMY Z CHARAKTEREM
  Budowle z bali odznaczają się niepowtarzalnym urokiem. Piękne elewacje i przytulne wnętrza tworzą spójną całość w nieco rustykalnym klimacie.
 • W PIĘKNYM STYLU
  W PIĘKNYM STYLU
  Szlachetny surowiec oraz staranna obróbka przyczyniają się do wytworzenia unikalnych konstrukcji, które odznaczają się klasycznym pięknem i pełną harmonią.
 • EKOLOGICZNE I ZDROWE
  EKOLOGICZNE I ZDROWE
  Materiały, których używamy do budowy, dzięki obecności i wydzielaniu olejków eterycznych tworzą we wnętrzach korzystny dla zdrowia mikroklimat.
 • W ZGODZIE Z NATURĄ
  W ZGODZIE Z NATURĄ
  Wykonany z organicznego budulca dom to możliwość codziennego obcowania z przyrodą bez względu czy obiekt stoi w centrum miasta, czy w pobliżu lasu.
 • CIEPŁE I KOMFORTOWE
  CIEPŁE I KOMFORTOWE
  Naturalny surowiec wykorzystywany był do budowy domów przez setki lat. Odznacza się bardzo dobrą izolacją termiczną, zapewniając komfort cieplny.
 • DOMY DLA POKOLEŃ
  DOMY DLA POKOLEŃ
  Drewno odznacza się trwałością. Powstające z niego obiekty posłużą na wiele lat, stając się rodowym gniazdem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.
     

Sielanka - domy drewniane z bali

Prawdziwa SIELANKA na wyciągnięcie ręki...

Dostępne w naszej ofercie domy z bali drewnianych są najlepszym przykładem na to, że z przypadku budownictwa jednorodzinnego istnieje możliwość połączenia wyjątkowej estetyki budynku z jego funkcjonalnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, zadbaliśmy o to, aby zakres świadczonych przez nas usług miał charakter kompleksowy. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem całorocznych budynków drewnianych, ale także ich budową. Klientom oferujemy zarówno opracowania gotowe, jak i te na indywidualne zamówienie. Wszystko po to, aby znalezienie wymarzonego projektu było tak łatwe, jak tylko to możliwe.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dom to coś znacznie więcej niż cztery ściany. Z tego właśnie powodu za każdym razem pragniemy zagwarantować pełen komfort mieszkania przyszłym użytkownikom. Co bardzo istotne – zapewniamy również atrakcyjne ceny, ponieważ kompleksowa budowa obiektu mieszkalnego z bali wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu już dziś!

 • Domy drewniane

  Wykorzystujemy do naszych prac głównie sosnę lub świerk, które odznaczają się korzystnym stosunkiem ceny do jakości, a także są bardzo łatwe w obróbce.

  Doskonale wiemy, jakie parametry materiału będą najlepsze dla naszych projektów i starannie selekcjonujemy poszczególne elementy, dbając o dobór najlepszych rozwiązań. Wykonane z naturalnego materiału budowlanego obiekty powstają w wyniku kilkuetapowego procesu budowy. Z pełnym zaangażowaniem realizujemy poszczególne fazy, poczynając od budowania fundamentów, poprzez montaż ścian i konstrukcji, a kończąc na pracach wykończeniowych.

  Zajmujemy się także wystrojem wnętrz, a dzięki uniwersalnemu charakterowi drewna jesteśmy w stanie wykonać aranżacje zarówno bardzo nowoczesne, jak i tradycyjne.

 • Domy z bali

  Estetyczne, ciepłe i zdrowe obiekty mieszkalne wymagają dobrania odpowiednich technik pracy oraz właściwych materiałów. Jesteśmy specjalistami w zakresie budowania domów z bali pod klucz. Wykorzystujemy przy tym nasze wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę z zakresu budownictwa.

  Opracowaliśmy własną technologię, która umożliwia nam postawienie trwałego i bezpiecznego obiektu w krótkim czasie. Wykorzystujemy technikę konstrukcji węgłowej, gdzie bale o przekroju prostokątnym są łączone na „obce pióra” z wypełnieniem filcowym i wykorzystaniem zamków węgłowych. W ten sposób powstają solidne ściany, na których jesteśmy w stanie oprzeć dowolnego kształtu dach (dwuspadowy, mansardowy, kopertowy). Zapewniamy także montaż instalacji oraz kompleksowy wystrój wnętrz.

wnetrza

Dom z drewna jest bardzo wdzięcznym i uniwersalnym obiektem do projektowania wnętrza

Wiele eksperymentów w tym zakresie kończy się sukcesem. Do wnętrza drewnianego domu możemy zastosować zarówno styl bardzo elegancki jak i prosty-sielski, nowoczesny i „retro”. Przy niewielkim nakładzie i dobrym guście można osiągnąć niesamowite efekty. Coraz częściej nasi klienci zwracają się do nas o pomoc w tym zakresie. Rezultaty można zobaczyć w galerii „realizacje”.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego też możemy zbudować dla Państwa wymarzony całoroczny dom z bali. Cena pod klucz zawsze zostaje ustalona indywidualnie, ponieważ koszty realizacji w dużej mierze uzależnione są nie tylko od rodzaju drewna wykorzystanego do stworzenia konstrukcji, ale także od standardu wykończenia, o którym decydują sami zamawiający. Nasza propozycja została opracowana z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Dzięki doskonale przemyślanemu projektowi gwarantujemy najlepsze parametry m.in. w zakresie izolacji termicznej nieruchomości.

Jeżeli chodzi o domy z drewna, to decydując się na realizację prac pod klucz, zyskują Państwo pewność, że powierzone nam obowiązki zostaną przeprowadzone terminowo i z troską o każdy detal. Jeśli zatem chcieliby Państwo zostać właścicielami całorocznego budynku mieszkalnego z bali, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania techniczne i pomożemy znaleźć optymalną propozycję.

AKTUALNOŚCI

Witamy na stronie Sielanka Dla Państwa uruchamiamy dział aktualności, w którym będziemy informować o wybranych naszych realizacjach, zmianach na stronie czy nowinkach związanych z budową domów drewnianych z bali.
 

LAUR EKSPERTA

Zobacz Artykuł

OD MINISTRA

wyroznienie_mini

PISZĄ O NAS

Pisz_o_nas_2_compress

Kontakt

Telefon
502 071 379
(71) 725 34 22

Konsultant
konsultant@sielanka.eu
Biuro
biuro@sielanka.eu

SIELANKA
ul. Spokojna 21
55-002 Dobrzykowice
koło Wrocławia